16 апреля, «Хамерман знищує віруси», Мастер Шмидт

0
21

16 апреля, «Хамерман знищує віруси», Мастер Шмидт

Київський дует з сумським корінням «Хамерман знищує віруси» — досить незвична арт-фігура для українського культурного поля. Володимир Пахолюк і Альберт Цукренко називають себе театрально-поетичним кабаре з елементами стадіонного техно.


В самому визначенні відчутна іронія, хоча і елементи кабаре, і техно, яке за наглістю використаної фонограми, тобто «фанери», можна віднести до стадіонного жанру, присутні.

«Хамермани» поки що відомі у вузьких колах просунутої аудиторії, яка складається з журналістів, хакерів, молодих заввідділами банків, політичних технологів та авторів рекламних слоганів.

Приголомшливі виступи електропанк-шансоньє Вови й Альберта, як вони себе самі називають, дуже часто замішані на порушенні всіляких табу — від національних до сексуальних, але за цим сценічним божевіллям насправді криється іронія до суспільства і до самих себе, що, як відомо, є рятівною технологією виживання у цьому непередбачуваному і веселому світі.16 апреля, «Хамерман знищує віруси», Мастер Шмидт16 апреля 2010 года, пятница, 20:00

https://vkontakte.ru/club12035211

Предпродажа 50 грн, в день концерта 60 грн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя