Як у найкоротші терміни облаштувати територію виробничого і невиробничого призначення

0
11433

Компанія «Промстан» – надійний партнер для багатьох підприємств України. Основним напрямком її діяльності є виробництво металоконструкцій. В роботі переважно застосовується технологія швидкого монтажу. Це обумовлює економію часу і коштує значно дешевше у порівнянні з традиційними методами будівництва. При цьому технологія не позначається на якості результату.

Вироби на різні потреби

До пропозицій компанії «Промстан» входять:

  • Різноманітні будівельні конструкції. Деякі елементи, наприклад, каркаси або блок-контейнери застосовуються у технології швидкого монтажу. Це дозволяє в найкоротші терміни звести надійний склад, ангар, побутівку або інше приміщення.
  • Металеві огорожі.
  • Ворота та двері.
  • Стійки.

Фахівці компанії приймають також замовлення на нестандартне обладнання за індивідуальними проектами. На підприємстві, крім збірки металевих конструкцій, відбуваються такі процеси:

  • рубка металу;
  • прокат із застосуванням вальців;
  • зварка;
  • гнуття;
  • свердління.

Компанія бере на себе організацію землерийних, вантажопідйомних робіт, а також, у разі потреби, забезпечує послуги автовишки.

Варто знати

На ціну металоконструкцій та об’єктів, що виготовляються з них, впливають такі чинники, як складність виконання та об’єм. Адже можна замовити монтаж як технічного приміщення, так і великого торговельного або спортивного центру. Вочевидь, вартість будівель буде різною.

Має вплив на ціноутворення також віддаленість об’єкту, умови в яких доводиться здійснювати роботи, вага змонтованих металоконструкцій. Проте завжди є засоби знизити вартість, але це обговорюється з кожним клієнтом індивідуально.

Наприклад, один з інструментів економії – зведення будівель з металевих конструкцій під ключ. Якщо надходить таке замовлення, інженери прораховують варіанти зниження їх вартості ще на етапі проектування. Наприклад, мінімізувати транспортні витрати допоможе зведення великих конструкцій безпосередньо на об’єкті. Адже доставка на місце будівництва окремих елементів значно дешевша, ніж цілого блоку.

Очевидні переваги співпраці з професіоналами

Корпорація «Промстан» займається виробництвом металоконструкцій та сендвіч-панелей більше 20 років. В розпорядженні корпорації є 1000 м² виробничої площі. Вона знаходиться на території колишнього заводу ЗБВ в Херсоні. В наявності високотехнологічне обладнання. Це гільйотини, преси, верстати та інструменти, з якими працюють досвідчені фахівці. В середньому протягом місяця на підприємстві виготовляється близько 150 металевих конструкцій різного призначення.

Головний офіс компанії знаходиться в Миколаєві, але замовити продукцію можна, перебуваючи в будь-якому регіоні України. Представництва «Промстану» відкриті в містах Кропивницький та Київ.

Всі роботи здійснюються згідно з нормами будівництва, на них надається гарантія якості. Зведення металоконструкцій відбувається незалежно від пори року. Є можливість замовити безкоштовну консультацію і розрахувати попередню вартість. Фахівці підприємства виконають всі етапи робіт – від проектування та виготовлення металоконструкцій до монтажу і облаштування будівлі інженерними спорудами в зазначені терміни.

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя