Що таке SEO-просування сайту та чому воно необхідне

0
54

SEO-просування – це набір різноманітних прийомів та заходів для покращення веб-ресурсу для відображення у списках пошукових систем (ранжування). Щоб сайт відображався у пошуку у перших позиціях чи хоча б на перших сторінках, він повинен бути належним чином оптимізований. Це і є головне завдання SEO.

https://semiluki.pozitive.org/images/stati/zhelezo/nastr_comp/voronezh.jpg

Основні фактори, які враховуються при просуванні сайтів

Цей процес доволі складний і довготривалий. Не існує конкретної методики та інструментів, які б дозволили миттєво вивести сайт у топ-10 пошукової видачі. Саме тому для успішного SEO-просування сайту він повинен відповідати багатьом факторам:

  1. Усі тексти, зображення та відео повинні бути належним чином підготовані та відповідати запитам користувачів. Іншими словами, сайт повинен містити якісний контент.

  2. Користувач має легко орієнтуватися на сайті та швидко знаходити необхідну йому інформацію. Тому сайт повинен мати зручну та продуману структуру.

  3. Чим більше зовнішніх посилань ведуть на сайт, тим більшу важливість він має. Відповідно, пошукові системи ставлять його у списку вище, ніж сайти із меншою посилальною масою. Заходи з нарощування посилальної маси називаються зовнішньою оптимізацією.

  4. Важливим фактором є швидкість завантаження сайту. Зі стрімким розвитком мобільного контенту якість оптимізації зображень чи коду, що містяться на сайті, адаптованість сайту під мобільні пристрої подекуди грають вирішальну роль.

  5. Сайти створюють для людей, тому ресурси повинні бути зрозумілими, містити цікаву інформацію та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Пошукові системи враховують такі фактори, як час, проведений на сайті, глибину перегляду сторінок, показники відмов тощо. Зараз поведінкові фактори відіграють одну із головних ролей у просуванні.

Чому змінюються позиції сайту у пошуковій видачі

Усі заходи, які застосовуються безпосередньо до сайту, називаються внутрішньою оптимізацією. До неї належать збір семантичного ядра, грамотне заповнення мета-тегів, робота зі структурою сайту, внутрішня перелінковка, унікалізація текстів та зображень тощо.

Важливо також пам’ятати, що методи просування весь час змінюються і вдосконалюються, слідкуючи за правилами пошукових систем. Якщо сайт наразі займає топові позиції у пошуковій видачі, то через деякий час він може «сповзти» далеко вниз, і навпаки. Тому пошукова оптимізація – це не разові заходи, а процес постійного моніторингу та внесення поправок.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here