Активісти провели акцію біля зруйнованої багатоповерхівки у Дніпрі

0
47


Місцеві активісти допомагають постраждалим від ворожого ракетного удару по Дніпру. А ще – звертаються до світу. Вимагають озброєння, яке допоможе вижити людям в Україні. Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Юлія мешкає по сусідству зі зруйнованою багатоповерхівкою. У день ворожої атаки була вдома із сім’єю. Вибух вкрай налякав жінку, а у бік руїн вона й досі не може дивитися без сліз.

«Якщо нам не допоможуть з озброєнням, така трагедія може чекати на всіх нас – у Дніпрі, в інших куточках України, повсюди. Нам чимось треба знищувати ці винищувачі, бо у нас немає чим», – не приховуючи емоцій говорить місцева жителька.

Із цим закликом до світу присутні звернулися кількома мовами. Ольга говорила англійською, сподіваючись, що так міжнародна спільнота точно зрозуміє.

«У цій трагедії загинула і наш стоматолог. Вона була чудовою жінкою. Без матері залишилася родина, – ділиться дніпрянка Юлія. – Ми вдячні світові за допомогу, але нам потрібно більше, бо загроза велетенська. І кожен день ми потерпаємо від атак. Наш ворог жахливий».

Заклики на акції підтримує і Альона. Досі невідома доля тренерки з акробатики, в якої займалася донька жінки.

«У зруйнованому будинку разом з чоловіком та півторарічним сином мешкала найкраща тренерка з акробатики. Моя донька ходила до неї з п’яти років. Дитинка дуже її любить», – розказала Альона.

Сама маленька Марія постійно плаче. У момент вибуху вона з мамою була на вулиці неподалік. Дівчинка дуже злякалася, але переїзджати у більш безпечну країну не хоче.

«Нам було дуже страшно. Ми сховалися вдома. А потім пішли на вулицю, бо боялися, що і в нашу оселю влучать, – ледь заспокоївшись, промовила Марія. – Я хочу залишитися тут. Не хочу їхати, бо тут народилася. Це моя країна! Я її люблю».

Окрім далекобійних ракет містяни просять у міжнародних партнерів і системи ППО. Вони впевнені, озброєння допоможе вберегти сотні життів.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here