Амбулаторія ЗПСМ №8 у м.Павлоград відновила роботу після її модернізації

0
38

26 червня  2023 року відбулося урочисте відкриття модернізованої за грантові кошти Уряду Німеччини амбулаторії №8 у м.Павлоград (Дніпропетровська обл.), у якому взяли участь міський голова Анатолій ВЕРШИНА, заступник виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій Ксенія ПІДНЕБЕСНА, директор Першого регіонального представництва УФСІ Артур БРОДЗІНСЬКИЙ, представники органів місцевого самоврядування, місцевих громадських організацій та зацікавлені місцеві жителі.

Задля оновлення амбулаторії № 8 КНП «Центру надання первинної медико-санітарної допомоги м.Павлоград» (ЦПМСД)  проведено оздоблення та утеплення зовнішніх стін площею      534 м², ремонт приміщень загальною площею 353 м² шляхом виконання таких основних робіт: утеплення надземної частини цоколю, улаштування ганку, заміни вікон та дверей, мережі водопостачання, водовідведення, системи опалення, освітлювального та електричного обладнання, системи вентиляції, проведення внутрішніх робіт та встановлення сантехніки..

Загальна вартість будівельних робіт та супутніх витрат склала  11 883,0 тис. грн.

Крім того, з метою покращення надання медичних послуг для закладу було закуплено цифровий стетоскоп,монітор пацієнта, автоматичний гематолігічний аналізатор, напівавтоматичний біохімічний аналізатор,12-канальний кардіограф, центрифуга ТС-Spinplus-8, тонометри, пульсоксиметри, різноманітні швидкі тести та засоби індивідуального захисту на загальну суму 831,0 тис.грн. Також проводиться розвиток потенціалу цільових груп Проєкту шляхом проведення тренінгів для лікарів, керівників медичних закладів, посадових осіб, що відповідають за управління сферою охорони здоров’я у громадах-партнерах Проєкту .

З бюджету міста профінансовано забезпечення підрядника безперебійним постачанням електро- та водоносіїв, закупівлю медичних та офісних меблів, проведення ремонтних робіт другого поверху приміщення, капітальний ремонт мережі теплопостачання з встановленням індивідуального електричного опалення, благоустрій прилеглої території.

У оновленій амбулаторії працює 9 лікарів та 30 осіб медичного персоналу, які тепер прийматимуть пацієнтів у просторих кабінетах з сучасним оснащенням. Амбулаторія обслуговує більше 15 000 мешканців.

Модернізацію амбулаторії проведено у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Поліпшення первинної сільської медицини. УФСІ VII», який фінансується Урядом Німеччини через Німецьку кредитну установу для розвитку (KfW) та виконується Українським фондом соціальних інвестицій.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here