Безкоштовна англійська: доступні освітні платформи у Дніпропетровській області

0
8


В Україні реалізується національна програма з популяризації англійської мови Future Perfect. У рамках цієї програми в Дніпропетровській області доступні дві освітні платформи, повідомляє ДніпрОВА.

Empower — сервіс Кембриджського університету, який безкоштовно можуть використовувати вищі навчальні заклади області. Курс на платформі розрахований на студентів і викладачів, які хочуть покращити свої знання англійської мови.

Promova — платформа, яка пропонує чотири курси англійської мови: для повсякденного спілкування, бізнесу, подорожей та вивчення мови за допомогою серіалів. Безкоштовний Premium-доступ до платформи доступний для всіх мешканців Дніпропетровської області. Щоб активізувати його, необхідно зареєструватися на сайті та підтвердити громадянство через Дія.Підпис.

Empower — це академічна платформа, яка пропонує курс англійської мови, розроблений Кембриджським університетом. Курс включає в себе вивчення граматики, лексики та розмовної англійської мови.

Promova — це більш універсальна платформа, яка пропонує курси англійської мови для різних цілей. Курси платформи розроблені за авторськими методиками, які допомагають швидко та ефективно вивчити англійську мову.

Обидві платформи пропонують якісні навчальні матеріали та можливість вивчити англійську мову на високому рівні. Вибір платформи залежить від цілей та рівня знань користувача.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here