Бояться повісток: у Дніпрі не вистачає комунальників

0
9


У Дніпрі чоловіки не хочуть йти працювати в комунальні служби, бо відразу ж отримують повістки у територіальні центри комплектування. Про це повідомляє Відкритий.

У Дніпрі через мобілізацію не вистачає робочих рук у комунальних службах, бо кожен другий пішов на фронт. Як повідомили у комунальному підприємстві, нові кадри не бажають зайняти місця, що звільнилися, бо після офіційного працевлаштування отримують повістки у територіальні центри комплектування. Графік комунальників з початком повномасштабного вторгнення змінився. Раніше, вони працювали за графіком 2/2, тепер 6/1, бо не вистачає працівників. У команді працює два вантажники сміттєвоза та водій. Через брак кадрів, доводиться збирати сміття одному прибиральнику або ж водій приєднується, бо інколи не встигають прибрати, навіть, один район. Тож бригадам комунальників доводиться працювати оперативно та швидко, бо потім вони виїжджають і на об’єкти колег у сусідніх районах. На підприємстві не вистачає вантажників, але найбільший попит на водіїв.

Ця категорія висококваліфікованих фахівців особливо цінується на фронті. У міськраді повідомили, що до лав Збройних сил вже призвали 50% від колишнього колективу, активно йде набір на вакансії. Проте дуже важко знайти заміну на таку роботу. Кожного місяця з комунального підприємства забирають на фронт по дві, три людини. Вулиці Дніпра прибирають тридцять сміттєвозів замість сорока необхідних. Робітникам доводиться працювати за щільним графіком, починаючи з 4 ранку і до одинадцятої вечора. Деякі з них, навіть, залишаються ночувати на підприємстві, кажуть у міськраді, адже не можна пропустити жодного дня, бо місто має бути чистим. Тож комунальники звернулися до містян з проханням доносити сміття до баків та сортувати його для полегшення їх роботи.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here