До Дня захисників і захисниць України відбудуться “Дніпровські вечорниці”

0
9


1 жовтня у Дніпрі на 7 локаціях відбудуться святкові заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України. Будуть цікаві квести, козацькі розваги, співи, танці та благодійні ярмарки.

Про це Відкритому розповіли голова громадської організації «Об’єднання міських гуртожитків» Анастасія Каюда та завідувач організаційно-масового відділу Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді Ярослав Саломатін.

“На цьогорічні «Дніпровські Вечорниці» ми запросили відомих й талановитих артистів. Вони вже готові вразити вас своїми виступами. Це Віталій Oks – суперфіналіст шоу «Голос країни», Yurchik Drive – гітарист та співак.

“DESTERS” – гурт, який завдяки благодійним концертам активно допомагає нашим захисникам. Та багато інших цікавих виконавців. Біля кожної локації є укриття на випадок повітряної тривоги, ми подбали про безпеку гостей дійства і учасників”, – зазначає Анастасія Каюда. Анастасія Каюда “Усі сім локацій будуть пронизані унікальною атмосферою української культури.

Цікаві квести, козацькі розваги, спів і танці подарують особливий вайб нашої історії. Ми поєднали українське мистецтво та патріотичні пісні. Це справжня підтримка наших захисників та захисниць. За добровільний донат та кошти з ярмарків, ми допоможемо ЗСУ придбати прилади нічного бачення. Також, ми представимо спеціальні локації з ворожками, де ви зможете дізнатись своє майбутнє, а може навіть й змінити долю”, – говорить Ярослав Саломатін.

“Дніпровські вечорниці” відбудуться 1 жовтня з 15:00 до 17:00 на таких локаціях: Парк культури та відпочинку ім Т. Г. Шевченка – “Лідер” Прибережний сквер – “Міський палац дітей та юнацтва” Вул. Короленка – “Центр позашкільної роботи №1”, “Міська станція юних техніків” Сквер Слобожанский – “Палац творчості дітей та юнацтва” Лівобережний – 3 (проспект Миру) – Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді Сквер ім. Олександра Усачова – “Центр дитячої та юнацької творчості” З 16:30 до 21:00 – у сквері Писаржевського.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here