10 тисяч доларів на сайт щомісяця: Дніпровська громадська організація отримала грант від Google

0
36


Громадська організація «TAPS Україна» отримала рекламний грант від корпорації Google. Щомісяця отримуватиме 10 тис доларів. На ці кошти зможе просувати свій сайт. А значить й збирати більше коштів на підтримку армії. Про це повідомили під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

На початку війни ГО «TAPS Україна» заснувала Координаційний штаб волонтерів Дніпра, розповів його координатор Артем Демченко. За кошти «Google Ad Grant» рекламуватимуть сайт самої громадської організації та волонтерського штабу. Завдяки цьому зможуть більше допомагати армії.

«Грант безстроковий. Поки виконуватимемо вимоги, отримуватимемо до 10 тис доларів на рекламу нашого сайту. Зможемо просувати його через Google, збільшувати аудиторію рейтинг, конкурентоспроможність», – розповів координатор Штабу волонтерів Дніпра Артем Демченко.

Одне з правил гранту – повністю використовувати наданий бюджет. Є технічні вимоги до сайту. А ще потрібно створювати багато корисного інтернет-контенту.

«Ми вже отримали спеціальний віртуальний рекламний кабінет. У планах перекласти сайт на інші мови. Аби він був доступним у багатьох країнах. Зокрема, Америці, Британії», – розповів Артем Демченко.

Благодійний інтернет-магазин, який незабаром збираються відкрити, також просуватимуть завдяки гранту. Він працюватиме на базі сайту Координаційного штабу волонтерів Дніпра.

«Там продаватимуться різні товари. Від парасольки до павербанку. Усі виручені кошти підуть на допомогу армії. Тож кожен зможе своїми донатами наближати нашу Перемогу», – координаторка Штабу волонтерів по благодійному інтернет-магазину Христина Шевцова-Брижицька.

Організацію «TAPS Україна» створили чотири роки тому. Вона входить до міжнародної організації TAPS International, заснованої в США.

Займається підтримкою загиблих бійців, гуманітарним, медичним забезпеченням. Допомагає переселенцям. Співпрацює з бізнесом, торговельними марками, різними організаціями, міжнародними партнерами.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here