На Дніпропетровщині вогнеборці врятували з пожежі 5-річну дитину (відео)

0
28

О 15:30 28 травня на телефон служби порятунку 101 міста Кривий Ріг надійшло повідомлення про пожежу на п’ятому поверсі будинку, що знаходиться по вулиці Мусоргського Жовтневого району міста. Із слів сусідів у квартирі знаходилась дитина.

Оперативно прибулі на місце події бійці пожежно-рятувального підрозділу №12 оцінивши обстановку одразу приступили до проведення розвідки. В результаті професійних та злагоджених дій вогнеборців ДСНС із задимленого помешкання за допомогою пожежної автодрабини було врятовано хлопчика, 2008 р.н. Як з’ясувалося, дитина знаходилася вдома сама, та, ймовірно, через дитячі пустощі з вогнем виникла пожежа.

Хлопчика було передано працівникам медичної допомоги для подальшого обстеження. Стан дитини задовільний.

Шановні батьки!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Давайте дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що безпека наших дітей залежить тільки від нас самих.Джерело: Пресс-служба Головного територіального управління МНС в Дніпропетровській областіDnepr.com

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here