40 спортсменів з Дніпропетровщини представлятимуть Україну на Дефлімпійських іграх у Бразилії

0
52

40 спортсменів Дніпропетровщини отримали путівки на участь у ХХIV Дефлімпійських іграх. Вони увійшли до національної збірної. Виступатимуть у 8 видах спорту. Про це повідомили під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«На Дніпропетровщині потужний дефлімпійський рух. На минулих змаганнях область була першою за чисельністю спортсменів і другою за кількістю нагород. Впевнена, цьогоріч наші спортсмени себе проявлять якнайкраще», – розповіла директорка регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт» Олена Зайцева.

ХХIV Дефлімпійські ігри проходитимуть з 1 до 15 травня 2022 року у Бразилії. Це змагання найвищого рівня для людей із порушеннями слуху.

Від Дніпропетровщини на змагання поїдуть 40 дефлімпійців. Більшість – мешканці Дніпра. А ще – Нікополя та Кам’янського. Серед них – переможці чемпіонів світу та Європи 2020-2021 років. Боротимуться за нагороди з бадмінтону, баскетболу, дзюдо, карате, легкої атлетики, плавання, кульової стрільби, тхеквондо.

У складі офіційної делегації й 17 фахівців з нашого регіону. Це тренери, лікарі, масажисти, менеджери.

Загалом Україну на Дефлімпійських іграх представлятимуть 172 спортсмена із 21 області. Вони змагатимуться у 17 видах спорту. Нині українська команда на централізованих зборах.

Перша Дефлімпіада пройшла у 1924 році у Парижі. Українська збірна дебютувала на Всесвітніх мовчазних іграх у 1993 році. Тоді вони проходили у Болгарії, а наші спортсмени вибороли 8 нагород.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here