Адміністрація Кривого Рогу попередила про поширення фейків з приводу військових частин міста

0
30


Міська адміністрація Кривого Рогу закликає містян не вірити та не розповсюджувати фейки, пов’язані з матеріальним забезпечення військових частин та пости псевдоволонтерів аби не бути ошуканими.

Про це інформували у прес-службі виконкому Криворізької міськради сьогодні, 4 травня.

«Зокрема, в соцмережі вкидається інформація про нібито гостру нестачу того чи іншого обмундирування у певних військових частинах. Наприклад, була поширена інформація від якогось Олега Мазепи про начебто брак бронежилетів у в/ч 4044. Проте, в ході перевірки з’ясувалося, що такого військовослужбовця у дислокованих у Кривому Розі частинах взагалі немає й ніколи не було. Більше того, такої людини взагалі немає у Кривому Розі», — повідомили у прес-службі виконкому.

Командування частин закликає дуже обережно ставитися до такої інформації та не довіряти фейкам.

«Допомога військовим частинам криворізького гарнізону, що захищають Кривий Ріг на всіх лініях оборони, надається Військовою адміністрацією міста з перших днів війни. Хоча, згідно із законом — це не функція військових адміністрацій. У Кривому Розі військові частини отримують допомогу як бронежилетами, касками, формою, так і спецзасобами, приладами нічного бачення, біноклями, квадрокоптерами, будматеріалами, автотранспортом та десятками видів всього необхідного», — зазначили у виконкомі міськради.

У свою чергу командування в/ч 4044 подякувало військовій адміністрації Кривого Рогу за надану допомогу.

Заступник начальника військової адміністрації Вікторія Третяк наголосила, що всі частини криворізького гарнізону — ЗСУ, Нацгвардії, Тероборони — на 100% забезпечені бронежилетами. Військовою адміністрацією міста було закуплено, виготовлено та направлено військовим понад 10 тисяч бронежилетів

Раніше в соцмережах міста та регіону також поширювалися фейки псевдоволонтерів про збір коштів на допомогу немовлятам, нібито вивезеним у Кривий Ріг з Маріуполя, а потім начебто привезеним у Кривий Ріг дітям із Бучі. Криворіжці, які щиро бажали допомогти, переводили гроші, але виявилося, що таких немовлят не було, а аферисти, зібравши гроші, зникли.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here