День захисту дітей: де розважитися

0
38


До Міжнародного дня захисту дітей у Дніпрі проведуть культурні заходи для всієї родини. Суспільне створило добірку виставок, майстер-класів та екскурсій у місті, до яких можна долучитися з дітьми. Низку заходів проведуть у історичному музеї імені Яворницького, йдеться на сторінці закладу в Facebook. Зокрема, на дітей чекають майстер-класи та інтерактивні заняття: виготовлення луски для кольчуг, стрільба з лука та арбалета, видобуток вогню та виготовлення знарядь праці з кременю, створення ляльок-мотанок, письмо чорнилом, пише suspilne.media

Крім того, у музеї можна буде зіграти у рухливі та настільні ігри і послухати твори для дітей на літературних читаннях. Також для учнів середньої школи проведуть історичний квест по музейній площі.

На святі розгорнуть Рушник єдності, який віднесений до Національного реєстру рекордів України та подорожує по дитячим обласним бібліотекам.

Заходи у музеї триватимуть з 14:00 до 18:00 за адресою: пр. Яворницького, 18.

У саду Музею українського живопису проведуть виставку-продаж картин вихованців мистецьких шкіл Дніпра. Зібрані кошти передадуть до лікарень міста, де наразі лікуються діти-переселенці. Крім того, під час виставки охочі зможуть долучитися до майстер-класів з живопису. Адреса музею: вул. Троїцька, 5а. Захід розпочнеться о 16:00.

Музей історії Дніпра відновлює роботу. Тут представлять експозицію з елементами доповненої реальності, інтерактивні експонати та авторські фільми. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей вхід у цей день дітям – безкоштовний. Заклад працює з 11:00 до 18:00.

До Дня захисту дітей родини запрошують до планетарію, йдеться на Facebook-сторінці заходу.

Зокрема, на дітей до 14 років чекають майстер-класи з ракетомоделювання, а діти віком від 6 до 16 років зможуть навчитися розписувати святкові пряники. Крім того, у планетарії проведуть космічну вікторину з подарунками. Також діти зможуть намалювати картину, яка стане частиною виставкової зони планетарію. У закладі також проведуть космічні сеанси. Заходи розпочнуться о 9:30 за адресою: узвіз Крутогірний, 10.

Цьогоріч відзначаємо День захисту дітей, коли в країні тривають військові дії. Та попри все, під час війни в Дніпропетровській області народилося 3 877 дітей. Життя переможе!

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here