Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара потрапив до десятки кращих вишів України

0
63


Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара потрапив до десятки найкращих вишів України. За результатами академічного рейтингу «Топ-200». Порівняно з минулим роком ДНУ піднявся на сім сходинок. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Навіть у війну наші заклади вищої освіти не припиняють готувати фахівців. Маємо гарні результати щорічного академічного рейтингу «Топ-200 Україна». Серед лідерів – ДНУ ім. Олеся Гончара. Минулого року університет потрапив на 17 місце. Нині на 10-му», – зазначив директор департаменту освіти і науки ДніпроОВА Олексій Полторацький.

Щорічний рейтинг складає Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» разом з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Експерти звертали увагу на підготовку студентів, затребуваність випускників, використання інформаційних технологій, євроінтеграцію. До уваги брали відкриті дані, опубліковані на вебресурсах незалежних національних та міжнародних організацій, установ.

До трійки кращих вишів України потрапили Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here