Дніпровські освітяни проводять майстер-класи з плетіння маскувальних кікімор

0
86

На базі однієї з дніпровських шкіл освітяни вчать охочих плетіння кікімор. Днями їм надійшло замовлення від волонтерів – сплести сто штук для наших захисників. За словами в. о. директора школи Ольги Моргун, це дуже кропітка робота, яка потребує неабиякої майстерності. Про це йдеться на сайті Дніпровської міськради.

«Маємо досвід роботи, можемо це розповісти та показати нашим колегам. Сьогодні ми зібрали на базі нашої школи педагогів, я сказала: це ціла армія освітян. До цього заходу приєднуються і дитячі садки, і школи, приходять люди, які не можуть сидіти без діла. А ми ставимо собі за мету навчити, показати та допомогти», – зазначила Ольга Моргун.

Оксана Валеріївна залюбки долучилась до майстер-класу. Вона розказує, що вони з колегами теж долучились до плетіння кікімор і зробили вже не одну. А сюди прийшли, аби отримати нові навички та знання.

«Це великий внесок всіх людей, які пришвидшують наш шлях до перемоги. Саме на цьому майстер-класі є велика кількість різних видів маскувальних кікімор. Ми володіємо майстерністю плетіння одного виду, але потрібно знати й інші. Ну і, звичайно, хочеться отримати знання, щоб зробити ще більше різноманітних кікімор», – додала вчителька дніпровської школи Оксана Негрєєва.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here