Дніпровські спортсмени стали призерами кубку Європи з дзюдо U18

0
25

Дніпровські спортсмени стали призерами кубку Європи з дзюдо U18, який проходив у Чехії. Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міськради.

У Чехії закінчився кадетський кубок Європи з дзюдо U18. Спортсмени з Дніпра у складі національної команди виграли на цих змаганнях дві медалі. Крістіан Хохлов у вазі 90+ кг завершив кубок Європи зі сріблом. Це друга нагорода Крістіана на кадетському кубку Європи в нинішньому сезоні. 20 червня він виграв бронзу на аналогічному старті в хорватському Поречі. Аліса Відєнєєва у вазі 70 кг стала бронзовою призеркою змагань.

Кубки Європи – відбіркові на чемпіонат Європи, який відбудеться 17-19 серпня в Ризі. Попереду у національної команди U18 і ще один відбірковий кубок Європи в Румунії.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel