Дві громади Дніпропетровщини увійшли до переліку громад, які постраждали через військову агресію

0
26


До списку внесли Широківську селищну територіальну громаду та Зеленодольську міську територіальну громаду, які піддаються обстрілам російських окупаційних військ. Це означає наступне: мешканці цих територій, чиє житло було ушкоджено внаслідок обстрілів і які вже виїхали чи планують виїхати з території громади, зможуть отримати статус внутрішньо переміщеної особи та оформити відповідні виплати. Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

Оновлений перелік громад затверджено сьогодні наказом Мінреінтеграції. Відповідний наказ розроблено на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 квітня 2022 року № 457 «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України». Він формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

Переглянути весь список можна за посиланням:

https://www.minre.gov.ua/sites/default/files/dodatok_do_nakazu.pdf

Роз’яснення щодо фіксації руйнувань для ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів в умовах воєнного стану: http://surl.li/bwiiq

Подати заяви на компенсацію за пошкодження чи втрату майна, а також оформити виплати громадяни можуть через застосунок «Дія». Або звернувшись із письмовою заявою до ЦНАПів чи органів місцевого самоврядування.

Також в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України нагадали: з травня Мінреінтеграції спільно з Мінцифри планують запустити цифрову платформу. В режимі реального часу там відображатимуться території, які є тимчасово окупованими, а також ті, що знаходяться в оточенні (блокуванні) та на яких ведуться активні бойові дії.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here