«Джавелін»: у Дніпрі для дітей та молоді запустили двотижневий курс з правил поведінки під час воєнного стану

0
39


У Дніпрі департамент молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради спільно з комунальним підприємством «Муніципальна Варта” ініціювали запуск двотижневого практичного курсу для дітей та молоді “Джавелін” на базі Міського палацу дітей та юнацтва. Мета курсу — здобуття практичних навичок поведінки під час воєнного стану.

За словами директорки згаданого департаменту Дар’ї Білої, курс розрахований на два тижні для дітей віком від 10 до 16 років. Групи по 20 дітей.

«В умовах воєнного стану курс покликаний на те, щоб ознайомити дітей з правилами безпеки поводження зі зброєю, навчити її розрізняти. А також розповісти про небезпеку зброї, вибухових предметів, їхніх уламків. Ми у жодному випадку не робимо з дітей вояків, а навпаки — хочемо навчити дітей убезпечувати своє життя і тих, хто поруч. У нинішні часи діти мають знати, як діяти під час обстрілів, бомбардування, а також як надати першу домедичну допомогу. Саме на це і покликаний наш курс», — підкреслила Дар’я Біла.

Прикладну частину курсу проводять досвідчені інструктори КП “Муніципальна Варта”.

«Діти, серед іншого, дізнаються про зброю, як з нею поводитися за різних ситуацій, щоб не виникало паніки під час тих чи інших дій. Також розповідатимемо про правила поведінки у разі натрапляння на вибухонебезпечні предмети. У цілому курс направлений на безпеку дітей», – розповів начальник відділу швидкого реагування комунального підприємства «Муніципальна Варта» Володимир Коваленко.

Дніпрянин Марк Жаріков — один із тих, хто відвідав вже перше заняття.

«Цікаво було почути про зброю, правила поведінки, а також про надання першої домедичної допомоги. Наприклад, запам’яталася техніка накладання турнікету», – додав юнак.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here