Госпітальєри Дніпра проводять тренінги з тактичної медицини

0
18


Інструктори комунального підприємства «Госпітальєри Дніпра» продовжують проводити тренінги з тактичної медицини для цивільних. Серед іншого навчають як надавати першу домедичну допомогу, зокрема й при бойових травмах, пораненнях, зупиняти критичну кровотечу, відновлювати дихання, стабілізувати положення пораненого тощо. Тренінг поділений на теоретичну та практичну частини і триває вісім годин.

«Тренінг адаптований під вимоги сьогодення, де навчаємо людей як надавати домедичну допомогу в умовах, наближених до бойових. Навчаємо цивільних. Це досить прості речі, які можуть зберегти життя і здоров’я. Під час таких занять видаємо розхідні матеріали й інші речі, які можуть знадобитися для надання допомоги у реальному житті. Словом, усе те, про що розповідаємо, даємо відпрацювати руками», — зазначив директор комунального підприємства «Госпітальєри Дніпра» Олександр Сивирин.

Дніпрянин Дмитро цього дня став учасником згаданого тренінгу для цивільних: «Було цікаво і корисно почути інформацію про тактичну медицину. Щось вже знав і пригадалося, а дещо тільки-но дізнався. Загалом, коли в країні війна, такі знання усім є вкрай необхідними».

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here