Як допомагають дніпровські школи на волонтерському фронті

0
52


В одній із дніпровських шкіл учні, батьки та вчителі приєднались до волонтерського фронту. Вони активно плетуть маскувальні сітки, допомагають військовому шпиталю, людям похилого віку та збирають гуманітарну допомогу. З початку російської агресії проти України у спортивному залі однієї зі шкіл освітяни та учні плетуть кікімори. Їм активно допомагає Владислав. Хлопець не зміг бути осторонь і з перших днів війни плете маскувальні сітки для наших військових. Про це йдеться на офіційному сайті Дніпровської міськради.

«Звичайно, я міг сидіти на уроках, за комп’ютером, як зараз багато хто це робить. Але розумію: якщо можу допомогти і маю бажання, то чому б і ні. Коли плету сітки, розумію, що вони можуть допомогти нашій армії просунутися вперед до перемоги. Також це збереже життя багатьом військовим», – зазначив Владислав.

Бібліотеку теж переобладнали під волонтерський хаб. Там освітяни, учні та батьки в’яжуть шкарпетки, а також роблять спеціальні серветки для операцій, які дуже необхідні військовому шпиталю. За словами голови батьківського комітету Юлії Поповкіної, їм активно допомагають дніпряни: приносять гуманітарну допомогу, а також матеріали для сіток та шкарпеток.

«Коли все це почалося, діти та батьки вирішили чимось допомогти. Багато людей приєдналися до нас і допомагають нам у плетінні маскувальних сіток. Мешканці масиву приносять одяг. Ось, наприклад, нещодавно випав сніг і ми попросили білу тканину, наступного дня принесли десь 200 кг білого одягу. Не стоять осторонь і учні, які зараз за кордоном, вони передають нам ліки, адже деякі медикаменти важко купити», – додала Юлія Поповкіна.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here