Як правильно встановити ялинку

0
56


Встановити ялинку на тверду основу, подалі від електроприладів та меблів. Це допоможе вберегти оселю від займання. Щоб новорічні свята пройшли без надзвичайних ситуацій, рятувальники закликають дотримуватися елементарних правил безпеки.

Оберіть ідеальне місце для новорічної красуні. Убезпечте її від домашніх улюбленців та маленьких дітей. Ялинка посередині кімнати може заважати. Це підвищує ризик її падіння. Не можна ставити її і біля входу у приміщення.

Встановіть ялинку на тверду стійку основу, щоб вона не перекинулася. Наприклад, на спеціальну хрестовину. Помістити дерево можна і у відро з вологим піском. Щоб ялинка прослужила довше, туди можна додати 2 таблетки аспірину або столову ложку цукру на літр води.

Хвоя сама по собі – легкозаймиста. Тому ставити вічно зелену слід подалі від обігрівачів та електроприладів. До того ж біля джерела тепла вона швидко висохне. Зверніть увагу, щоб гілки не торкалися стін, стелі, меблів та штор.

Не оздоблюйте дерево ватою, папером, свічками та іншими легкозаймистими матеріалами. Відразу прибирайте хвою, яка осипалася, адже вона може спалахнути від найменшої іскри. Не запалюйте бенгальські вогні поблизу.

Рятувальники закликають: прикрашайте ялинку лише сертифікованими гірляндами. Закріпіть надійно, бо при падінні вони можуть стати причиною пожежі. Перевірте на цілісність та ізоляцію. Про несправність «новорічних вогників» може свідчити нагрівання проводів, блимання лампочок, іскріння. Вимикайте ілюмінацію на ніч і коли залишаєте кімнату.

Джерело: adm.dp.gov.ua

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here