Ярослава Магучіх з Дніпра стала віце-чемпіонкою етапу «Діамантової ліги» в Польщі

0
63


В Хожуві (Польща) 6 серпня пройшов 9-й етап «Діамантової ліги». Українки завоювали 2 медалі в стрибках у висоту: вихованка ДФКС – ДВУФК Ярослава Магучіх стала срібної призеркою, а «бронзу» турніру виборола Катерина Табашник. Про це повідомляє «Суспільне». Серед 9 учасниць турніру опинилися одразу 4 українки: Ірина Геращенко, Юлія Левченко, Катерина Табашник та Ярослава Магучіх.

Спортсменка з Дніпра проводила свій перший турнір після здобуття «срібла» світової першості в Юджині у липні. У Польщі українкам протистояла Елена Валлортігара – бронзова призерка ЧС-2022, що у фіналі програла Ярославі 2 см. Ще дві учасниці турніру – Надєжда Дубровіцкая та Сафіна Садуллаєва – увійшли до топ-10 фіналісток світової першості.

Магучіх у Хожуві боролася вже за четверте «золото» Діамантової ліги цього сезону. Раніше вона демонструвала найкращі результати на етапах в Юджині (2.00 м), Рабаті (1.96) та Парижі (2.01), двічі встановлюючи поточні рекорди сезону у світі. Першою з українок вибула з боротьби за медалі Юлія Левченко. Вона стала однією з двох учасниць (разом з американкою Рейчел Маккой), що з трьох спроб не перестрибнули позначку в 1.88 м. Магучіх і Табашник подолали її з першої спроби, Геращенко – з другої. Визначним став вже наступний бар’єр у 1.92 м. З трьох спроб його не подали п’ять спортсменок, серед яких опинилися Геращенко й Табашник. Остання достроково гарантувала собі третє місце за рахунок числа спроб на попередній позначці.

Магучіх підкорила висоту з третьої спроби, а її єдиною суперницею залишилися представниця Узбекистану Садуллаєва. Сафіна одна вийшла на висоту в 1.95 м – Магучіх замовила одразу 1.98 – та не змогла її подолати. Ярослава залишилася єдиною в секторі та не використала три своїх спроби на позначці 1.98 м. «Золото» виграє Садуллаєва. Сафіна Садуллаєва (Узбекистан) – 1.92 м Ярослава Магучіх (Україна) – 1.92 м Катерина Табашник (Україна) – 1.88 м Завдяки сьогоднішнім результатам Табашник та Магучіх медальний лік України на змаганнях зі стрибків у висоту на «Діамантовій лізі» цього сезону досяг позначки у 10 нагород. У сезоні-2021 сумарний доробок українок склав 6 медалей.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here