Кінологи Дніпропетровщини отримали для службових собак захисну амуніцію

0
6712 серпня кінологи управління вибухотехнічної служби ГУНП в Дніпропетровській області завдяки спільній співпраці з поліцейськими Дніпровського районного управління поліції отримали від благодійної організації зі Сполучених Штатів Америки «U.S. – Ukraine Foundation» комплекти для службових собак. Про це повідомляю відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.


У кожному комплекті – бронежилети, захисні окуляри та взуття, навушники, медичні набори з медикаментами. Амуніція не заважає чотирилапим рухатися та захищає собаку від травмувань.

«Наші чотирилапі колеги – це теж бійці, які служать на захисті України. Їм доводиться працювати в надскладних та небезпечних умовах. Поліцейські разом із собаками виїжджають на місця вибухів, розмінувань, виявлення підозрілих предметів та огляду автомобілів, повідомлень про загрозу вибуху та профілактичних перевірок об’єктів на безпечність. Собаки-сапери допомагають і значно прискорюють процес розмінування, тим самим рятуючи життя людей. Працюючи у таких небезпечних умовах, вони самі потребують засобів захисту», – йдеться у повідомленні.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here