Митців з Дніпропетровщини запрошують подавати твори на премію імені Лесі Українки

0
48


Митці Дніпропетровщини можуть отримати премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки. Її присуджують за найкращі твори для дітей та юнацтва. Заявки приймають до 1 грудня 2022-го. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«На конкурс приймають роботи, створені протягом останніх трьох років. Ті, що не були відзначені іншими преміями. Визначатимуть кращі літературні та кінотвори, театральні вистави, художнє оформлення книжок», – сказала начальниця управління культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської ОВА Наталія Першина.

Висувати претендентів можуть творчі спілки, національно-культурні та просвітницькі товариства, видавництва і редакції, вчені ради вишів, асоціації та наукові установи.

Заявки слід надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Обов’язково зробити помітку «На здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва».

Деталі – на сайті. Або за телефоном: (044) 279-59-61.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here