На Дніпропетровщині готують дитячі садочки до відкриття

0
414


У Кривому Розі продовжується ремонт укриттів у дошкільних закладах, щоб з 17 квітня вони могли розпочати прийом дітей в експериментальному форматі чергових груп. Про це повідомили у пресслужбі Криворізького міськвиконкому.

Наголошується, що у місті відкриються виключно ті садочки, які мають укриття й отримали дозвіл від ДСНС. У 102 закладах освіти вже проведені ремонти укриттів, зараз йдуть ремонти ще в 46.

Так з 1 березня, для підготовки дітей до першого класу, були відновлені навчальні заняття в режимі офлайн у 12 дитячих садочках та 65 школах. Заклади мають облаштовані укриття та отримали дозвіл від надзвичайників. На сьогодні такі заклади відвідує понад 2 000 дітей.

Вже з 17 квітня дитячі садочки, що мають укриття, розпочнуть роботу в експериментальному режимі чергових груп. Планується, що таких закладів буде 32.

Групи будуть комплектуватися для дітей загального розвитку та спеціальні – для дітей з особливими освітніми потребами (легкого та помірного ступенів прояву) на базі садочків комбінованого типу.

Джерело: krivbass.city

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here