На Дніпропетровщині обміняли понад 216 тис лампочок

0
26


За перший тиждень дії урядової програми на Дніпропетровщині обміняли понад 216 тисяч лампочок. Мешканці здавали старі, замість них отримували сучасні та енергозберігаючі. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«З дня старту люди почали брати участь у акції. Приносять до поштових відділень старі лампи розжарювання, а отримують нові енергозберігаючі. З сьогоднішнього дня в області лампочки можна обміняти і в містах, і в невеликих селищах», – зазначив директор Дніпропетровської дирекції АТ «Укрпошта» Антон Ізотов.

Він додав, що за кількістю обмінених лампочок на Дніпропетровщині почесне «срібло». На першому місці – Київ.

Обміняти можна до 5 робочих ламп розжарювання. За них отримати стільки ж світлодіодних. Акція – лише для повнолітніх. Долучитись можна двома способами. Один із них – подати заявку через державний портал Дія. Коли у обраному відділенні Укрпошти будуть в наявності LED-лампи, людину смс-повідомлення запросять прийти на обмін.

Інший шлях – одразу прийти на пошту без попередніх запитів. При собі потрібно мати паспорт та картку платника податків.

Загалом в Україні планується замінити 50 млн застарілих лампочок. Такий крок допоможе зменшити споживання електроенергії до 10%. А значить знизити навантаження на пошкоджену ворогом енергосистему.

Проект реалізують міністерства економіки та цифрової трансформації спільно з Укрпоштою. Фінансову підтримку надає Євросоюз. ЄС вже придбав та передав понад 30 млн. LED-ламп.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here