На Дніпропетровщині організували навчання для бізнесменів, щоб підтримати підприємців

0
58


КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради створив комунікаційну платформу для підприємців, де вони можуть знайти інформаційну підтримку для успішного розвитку свого бізнесу. Про це повідомляють у прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

«В умовах воєнного стану, стоїть непроста задача утримання економічного фронту країни. І саме малий та середній бізнес може допомогти в цьому складному питанні своєю винахідливістю, швидкою адаптацією та організацією виробництва в різних умовах, мобільністю та знанням логістики. В найкоротший термін будь-де в області можна налагодити швейне виробництво, логістичні послуги, будівельно-ремонтні роботи, садівництво та багато іншого. Команда «Центру підтримки малого та середнього бізнесу» ДОР взяла на себе відповідальність і на своїй платформі об’єднує всіх бійців економічного фронту області та залучає до комунікації підприємців, бізнесменів з усієї держави, щоб безкоштовно допомогти продовжувати діючий бізнес або почати нову гілку підприємницької діяльності», — розповіла начальниця відділу «Розвиток підприємництва» Центру Ольга Філь.

Нині в установі триває збір заявок на безоплатний онлайн тренінг «Розпочни свій бізнес», що організовує Ресурсний центр ГУРТ у рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні». Під час навчання учасники дізнаються як створити якісний фінансовий чи бізнес-план, розрахувати собівартість роботи/виробів, працювати із персоналом зробити закупівлі тощо. Цей проєкт здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії. Для участі треба лише заповнити реєстраційну форму за посиланням. Кінцевий термін прийому заявок — 7 квітня 2022 року.

Також на базі Центру створено волонтерську «Бізнес-коуч Допомогу» для підприємців в умовах воєнного стану, де вони зможуть задати фахівцям свої нагальні запитання та отримати в особистому спілкуванні необхідну корисну інформацію. Щоб поставити запитання треба заповнити гугл-форму за посиланням.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here