На Дніпропетровщині відкрили музей, присвячений героїзму військових медиків

0
44

У Кривому Розі в одному з медзакладів відкрили музей, присвячений героїчній роботі військових медиків. З 2014 року лікарі та медичний персонал цього міста рятують життя багатьом пораненим та хворим захисникам України.

У представленій експозиції — імена бойових медиків, багато історичних матеріалів, світлин, інструменти з польових госпіталів та цікаві предмети з районів проведення АТО/ООС у Донецькій та Луганській областях.


Нині музей поповнюється новими експонатами.

— Люди повинні знати про безцінний внесок наших криворізьких медиків. Знати, який героїзм проявляють і в стінах медзакладів, і в полях. Насамперед там, де вони оперують, де рятують, де тривають сьогодні бойові дії, де тривали з 2014 року, — зазначила заступник начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Вікторія Третяк.

Як розповів один із присутніх на відкритті музею військових лікарів Ігор, у 2014 році волею долі він опинився на охопленому полум’ям Донбасі.

— Там працював, виконував обов’язок зі своїми друзями, фото яких представлені на стендах. Це були найкращі товариші, це були офіцери, і там був також медичний персонал. Всі виконували свій обов’язок на відмінно. Тяжко було, але все витримали й виконали, — зазначив він.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here