На Дніпропетровщині висадять понад 2 млн молодих дерев

0
85


На Дніпропетровщині повним ходом йде підготовка до весняного заліснення. Планують створити 400 га нових зелених масивів. У громадах області збираються висадити понад 2 млн молодих дерев. Про це йшлося на пресконференції у ДніпроОДА.

«У 2021 році висадили майже 1,3 млн дерев. У 2022-му збільшуватимемо потужності. Разом працюємо на результат. Обласна влада, громади, лісники, екологи. Хочемо створити зелене, чисте, екологічне майбутнє для нашої області», – зазначив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Максим Беспальчук.

Для першого етапу заліснення в області вже обрали 7 ділянок. Загалом це 540 га землі у Кам’янському, Дніпровському і Павлоградському районах.

Обстежувати та обирати нові ділянки для озеленення будуть і надалі. Завдання максимум – розширювати лісові масиви у кожній громаді.

«Реалізовуємо екологічну ініціативу Президента України Володимира Зеленського «Масштабне заліснення України». Навесні плануємо 400 га нових насаджень. Збираємося висадити майже 2 млн молодих дерев. Більш ніж утричі збільшили збір насіння. Висіяли більше розсади. Ґрунтообробна техніка готова, трактори на старті», – сказав перший заступник начальника Обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Величко.

Висадку проводитимуть й восени. Залежно від типу ґрунту цьогоріч область озеленюватимуть дубово-кленовими, акацією, хвойними.

«Підтримуємо ініціативу збереження лісів. Усі 12 громад Кам’янського району екологічно свідомі. Разом обираємо та пропонуємо території, які б хотіли перетворити на пишний густий ліс», – додав голова Кам’янської райдержадміністрації Олег Гапіч.

За президентською програмою в Україні за три роки планують висадити 1 млрд нових дерев.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here