На фармацевтичному підприємстві Дніпра заарештували російську частку

0
56


На великому підприємстві фармацевтичної компанії у Дніпрі правоохоронці знайшли частку капіталу, з якої отримували прибуток росіяни. Підприємство – дистриб’ютор та постачальник лікарських препаратів і медичних приладів до шпиталів, зокрема й за бюджетні кошти. Про це повідомили у Нацполіції.

Обсяги загального доходу підприємства у 2020 році сягали 13 мільярдів гривень. Тепер один російський мільярд перейде до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Наразі оперативники Департаменту стратегічних розслідувань та Головного слідчого управління Нацполіції України продовжують слідство. Офіс Генпрокурора веде провадження одразу по чотирьох статтям: ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here