На перехресті вулиць Робоча та Криворізька оновили трамвайні шляхи

0
61

У Дніпрі на перехресті вулиць Робоча та Криворізька співробітники КП «Дніпровський електротранспорт» замінили колії, вклали бруківку та залізобетонні плити. Роботи закінчились 2 місяці тому. Представники департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР проінспектували відремонтовану ділянку, перевірили якість виконаних робіт та визначили, чи не сталося розширення колій після 2-х місяців експлуатації.

Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Просадження, розширення після двох місяців експлуатації немає. Роботи виконано якісно. До ремонту цієї ділянки департамент отримував багато нарікань від автомобілістів щодо якості переїзду, тому для зручності водіїв ми вклали колії в широкосмугові залізобетонні плити», – зазначив заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Володимир Сусленков.

У 2021 році КП «Дніпровський електротранспорт» капітально відремонтувало 16 трамвайних шляхів на перехрестях. Наступного року розпочнеться ремонт колій трамвайного маршруту №1, розповів директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Маковцев:

«Зараз ми ведемо підготовчу роботу до ремонту на проспекті Яворницького. Також в планах на наступний рік ремонт ділянок на перехресті вулиць Криворізька та Макарова, Макарова та Титова».

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here