Нацгвардійці розповіли, як рятували поранених маму з донькою після ракетної атаки у Дніпрі

0
96

Нацгвардійці, які опинилися на біля епіцентру вибуху під час ракетної атаки на Дніпро, розповіли подробиці своєї роботи.

Під час ракетного обстрілу Дніпра постраждало 16 осіб. Через деякий час після атаки, у соцмережах з’явилася фотографія мами з донькою, яким допомагали військові медики. Виявилося, що це були дніпровські нацгвардійці. Двоє хлопців були на службовому виїзді, і почувши «прильоти» відразу відправилися допомагати пораненим.

Фельдшер медичного пункту військової частини з позивним «Док» розповідає, що прибувши на місце події, вони помітили маму з донькою, які потребували медичної допомоги. Хлопці розповідають, що поранені були в свідомості, проте дуже налякані.

У мами були серйозніші поранення, проте вона переживала за свою дитину. Санінструктор військової частини «Дрозд» намагався заспоїти її. У жінки була різана рана майже на всю руку, а у дівчинки січені рани по всьому тілові. З собою у військових була аптечка, тому вони оперативно надали першу медичну допомогу пораненим.

Хлопці кажуть, що не боялися і не панікували, і намагалися якнайшвидше надати допомогу людям. Жителям Дніпра вони радять не панікувати в таких випадках, обов’язково йти в укриття, а також мати з собою мінімальний запас медикаментів, щоб бути готовими до усього.

Джерело: dnepr.info

Джерело: dnepr.info

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here