Поліцейські допомогли багатодітній матері зі Слов’янська евакуюватися у Дніпро

0
40


Відтепер багатодітна родина із смт Билбасівка, що поблизу Слов’янська, живе у безпеці. Діти, найменшому з яких три роки, розмістилися у великому будинку на Дніпропетровщині. Знайшлося місце навіть для цуценя, розповіли у поліції Донеччини.

Сім’я евакуюється вдруге. Вперше вони повернулися, адже такій великій родині складно знайти будинок для тривалого проживання.

Але ситуація на Слов’янському дедалі стає складнішою, ворог знищує цілі села на своєму шляху. Тому співробітники ювенальної превенції Краматорського райуправління поліції вмовили жінку знову залишити рідну домівку та із залученням волонтерів організували безпечний виїзд.

Мати, яка самостійно виховує 10 рідних дітей віком від 3 до 15 років, забрали з дому на багатомісному авто. Малятко прихопило з собою цуценя на ім’я Тайсон, щоб не залишати друга одного.

Правоохоронці передали для хлопців дорожній набір із запасом їжі та необхідних речей на кілька днів. За допомогою поліції та небайдужих людей родина отримала великий будинок у селі поблизу Дніпра.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here