СБУ викрила дніпровське агропідприємство, яке фінансувало окупаційну владу Херсона

0
64


Служба безпеки України викрила одне з підприємств агропромислового комплексу Дніпропетровського регіону, яке фінансувало окупаційну владу Херсона. Слідство встановило, що одне з дніпровських підприємств мало афілійовану структуру з виробничими потужностями на території Херсонської області. Після окупації регіону керівництво підприємства через підконтрольну структуру вступило в злочинну змову з окупаційною владою з метою співробітництва.

“За час окупації підконтрольною структурою здійснювалось виробництво товарів продовольчої групи та реалізація на захоплених територіях Херсонської області та АР Крим. Потужності виробництва складали декілька десятків тон на місяць. Гроші від реалізації продукції направлялися на забезпечення харчування особового складу окупаційних військ, а власною будівельною технікою надавалась допомога у створенні фортифікаційних споруд ворога.Під час санкціонованих обшуків, правоохоронцями вилучено фінансово-господарську документацію, чорнові записи та комп’ютерну техніку, яка попередньо використовувалась у протиправній діяльності”, – йдеться у повідомленні Управління СБ України у Дніпропетровській області на офіційній сторінці у Фейсбук.

Планується повідомлення про підозру фігурантам справи. Наразі тривають слідчі дії. Встановлюються інші особи, причетні до співпраці з окупаційної владою та фінансування збройної агресії проти України.

Заходи з викриття зловмисників проводили співробітники Управління СБУ у Дніпропетровської області за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here