СБУ затримала проросійських інтернет-агітаторів у трьох містах Дніпропетровщини

0
43


СБУ затримала проросійських інтернет-агітаторів у трьох містах Дніпропетровщини.

Мешканець Кам’янського на власній сторінці в соцмережі публічно закликав підтримувати представників окупаційних органів влади. У своїх постах він поширював проросійські наративи щодо нелегітимності української влади та її «нацистської» спрямованості. Спілкування в інтернеті із проросійськими активістами надихало його на всебічну підтримку дій ворога. Колаборант відкрито проводив «кремлівську» пропаганду, висловлював заклики до визнання «днр/лнр» та співпраці з маріонетковими окупаційними адміністраціями.

Також співробітниками СБУ встановлено мешканця Нікополя, який мав проросійську позицію та мріяв про встановлення «путінського режиму» на території України. Після повномасштабного вторгнення громадянин активізував антиукраїнську агітацію та регулярно розповсюджував проросійські пости на особистій сторінці у соцмережі з підтримкою військової агресії росії. Прихильник путінського режиму критикував українську владу, підтримував «боротьбу з нацистами» в Україні та чекав повної окупації нашої держави рашистами.

Крім того, непрацюючий житель Жовтих Вод не зміг гідно реалізувати себе в соціумі та звинувачував у цьому керівництво країни. Після початку повномасштабного вторгнення Росії він серед свого близького оточення активно підтримував дії окупаційної армії в Україні. Через особистий обліковий запис в інтернеті висловлював меседжі про підтримку проведення так званої «спецоперації» рашистів, а також встановлення влади окупантів на всій території України. Копіювання пропагандистської риторики «рупорів кремля» він доповнював власними коментарями щодо покращення життя після «визволення» України та заперечував факт збройної агресії Росії проти нашої держави.

Співробітники СБУ викрили фанатів «російського світу» та блокували ворожу агітацію.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here