Школярі Дніпропетровщини передали бійцям на передову майже півтисячі синьо-жовтих прапорів

0
71


На Дніпропетровщині пройшла акція «Прапор об’єднує». Школярі передали майже півтисячі синьо-жовтих прапорів військовим. А ті повезли їх побратимам на передову.

«Охоче ​​долучився до акції. Прапори допомагатимуть захисникам на передовій та оберігатимуть від ворогів, – розповів школяр із Кривого Рогу Олександр. – Мій тато служить у танковій бригаді. Я дуже ним пишаюся і чекаю на його якнайшвидше повернення додому».

Тато 16-річної дніпрянки Вікторії зараз на фронті. Дівчина каже, коли проводжали, сестра подарувала йому невеликий вишитий прапор.

«Тато прикріпив прапорець собі на плече, зворушився та пообіцяв зробити все можливе, щоб захистити нас, – поділилася Вікторія. – Наші прапори нагадуватимуть захисникам, що на них чекають удома. А ще додаватимуть сил для боротьби з ворогом».

Бійці забрали прапори побратимам на передову. Ті розмістили їх на військовій техніці. Синьо-жовті прапори майорять і на блокпостах, і в частинах рятувальників.

«Для кожного бійця наш прапор символізує мир та свободу. Боремося за це запекло. Перемога буде за нами», – сказав військовий Сергій.

Він додав: хлопцям приємно відчувати, що про них пам’ятають. Коли війна закінчиться, повернуться до своїх родин із прапорами. Вони нагадуватимуть про незламність і бойовий дух побратимів.

«Приємно одержувати прапори від дітей захисників України. Вони надихатимуть нас на боротьбу», – сказав військовий із Кривого Рогу Євген.

У Синельниковому боєць пообіцяв, що після перемоги побратими розпишуться на прапорах і повернуть їх до школи на згадку.

Джерело: tourdnepr.com

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here