Спортсмени Дніпропетровщини стали призерами чемпіонату України з сучасного пʼятиборства

0
14

З 2 по 4 лютого в місті Київ відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного пʼятиборства присвячений памʼяті загиблих Захисників України.

В змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени країни. Спортсмени випробовували свої сили в змаганнях зі стрільби, фехтуванні, кінного спорту, плаванні та бігу (кросу).

В командному заліку збірна команда Дніпропетровської області у складі Владислава Ридванського, Гордія Березнякова та Дмитра Єкімова здобули бронзові нагороди. Друге місце в особистій першості зайняв Гордій Березняков.

Нагадаємо, що в цей же період у столиці проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Змагання зібрали більше 400 атлетів з різних куточків країни. Тут спортсменни нашої області здобули 13 нагород.

Джерело: kamyanske.com.ua

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel