«TAPS-Україна» запрошує приєднатися до команди волонтерів

0
34


“TAPS-Україна” та Координаційний штаб волонтерів Дніпра продовжують працювати для наближення спільної перемоги.

Сьогодні «TAPS-Україна» – це 654 волонтери, 37 напрямів роботи. Зокрема й забезпечення військових амуніцією, одягом, харчуванням, лікарень – медикаментами. Допомога переселенцям, регіонам, де йдуть жорсткі бої, тваринам у притулках. А також евакуація мешканців у безпечні регіони. Про це йдеться на сайті Дніпровської міськради.

«TAPS-Україна» запрошують охочих долучитися до дружньої команди волонтерів.

Водночас Центру допомоги жінкам та дітям переселенців Координаційного штабу волонтерів Дніпра продовжує надходити допомога. Переселенців підтримують сотні організацій, локальних бізнесів.

«Усе більше компаній та партнерів долучаються до формування гуманітарних наборів. Це можуть бути як засоби гігієни або іграшки для дітей, так і посуд для приготування їжі, який дуже потрібен людям, які приїхали до нашого міста фактично лише у тому, що встигли вдягти. Ми продовжуємо працювати і наше завдання – допомогти кожному, хто перебуває у нашому місті. Вдячні усім, хто допомагає!», – підкреслила координаторка Координаційного штабу волонтерів Ганна Браткова.

Нагадаємо, Центр допомоги жінкам і дітям переселенців за адресою: вул. Філософська, 23 працює щодня з 10:30 до 16:30 (крім неділі та понеділка). Телефон: 097 190 67 30.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here