Тенісистки з Кам’янського стали чемпіонками Європи

0
11

Із 8 по 11 серпня у французькому місті Аяччо проходив фінал Літніх Кубків Європи з тенісу. Загалом у змаганнях взяли участь 52 команди. За підсумками турніру Україна стала чемпіоном Старого Світу.

Про це повідомили в дитячо-юнацькій спортивній школі №3 Кам’янського.

Збірна України – вихованки ДЮСШ №3 Марія Кочерженко та Анна Кузнецова (тренер Сергій Козченко), Анастасія Поздєєва, капітан Ольга Ханюкова – стали чемпіонками Європи серед дівчат до 12 років.

Виступи у фінальній частині літнього Кубка почалися для української команди не найкращим чином. У першій зустрічі на груповому етапі Україна поступилася Словаччині – 1:2. Але після цього перемогла Естонію – 3:0 та Німеччину – 2:1. Нікому в групі не вдалося виграти всі три зустрічі, натомість Словаччина та Естонія, як і українки, набрали по дві виграні зустрічі (Словаччина поступилася Естонії – 1:2). Але тільки Україна записала у свій актив “суху” перемогу, що дозволило їй посісти перше місце у групі.

У боротьбі за титул наша команда взяла гору над Хорватією (2:1) та стала чемпіоном Європи:

Анна Кузнецова – Корана Баришич – 6:2; 6:3;
Марія Кочерженко – Анна Марія Ребіч – 6:4; 6:4;
Кочерженко/Кузнецова – Баришич/Анна Черовіч – 2:4; 1:4.

Джерело: lcity.dp.ua

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel