У Дніпрі екс-чиновник обладміністрації організував підпільне виробництво цигарок

0
65


У Дніпрі закрили фабрику з виробництва контрафактних цигарок, яку «кришували» чиновники та правоохоронці. Як повідомляє ГБР, «підприємство» було виявлено у рамках проведення комплексної операції. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Фабрика працювала в орендованому приміщенні, яке належить родині колишнього заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації. Це приміщення на папері було передано у користування комунальному підприємству Дніпра, яке оплачувало оренду із коштів місцевого бюджету. Виробничі потужності випускали підробки всесвітньо відомих брендів цигарок. Лише одна лінія фабрики випускала чотири тисячі цигарок за хвилину.

Криміналітет, який діяв у тісному зв’язку з окремими представниками керівництва правоохоронних та податкових органів регіону, поширював готову продукцію по всій Україні. Але географія поставок контрафакту охоплювала також інші країни, зокрема, товар контрабандою доставлявся до країн ЄС.

У ході проведення обшуків у виробничих та офісних приміщеннях виявлено та вилучено печатки та документацію про фінансово-господарську діяльність суб’єктів, залучених до протиправної схеми виробництва та збуту продукції, легалізації отриманих доходів, чорнові записи, комп’ютерна техніка, готівка в іноземній та національній валюті на загальну суму понад 172 тис. євро, 140 тис. доларів, близько 500 тис. гривень, а також готову до відправки партію 60 тис. цигарок.

Слідчі дії продовжуються. Документується причетність до операцій представників податкової служби та правоохоронних органів. Відкрито справу щодо зловживання владою (ч. 2 ст. 364 КК) та ухилення від сплати податків, зборів (ч. 3 ст. 212 КК).

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here