У Дніпрі об’єднали два вищі навчальні заклади

0
21


Уряд ухвалив рішення про приєднання Придніпровської державної академії фізичної культури й спорту до Українського державного університету науки й технологій у Дніпрі.

Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

“Мета цих об’єднань — посилити кадровий потенціал, збагатити освітні програми, поліпшити матеріально-технічну базу для студентів. А ще — створити ширші можливості для міжнародної співпраці та залучення інвестицій, зокрема від Світового банку. Модернізація мережі ЗВО є частиною комплексної трансформації системи вищої освіти. І кінцева мета тут — підвищення якості освіти”, – пояснив міністр.

Лісовий стверджує, що для студентів нічого не зміниться, вони залишаться на обраних спеціальностях. Збережуть також бюджетні місця та вартість контракту.

Крім цього, через російське вторгнення у 2014 році Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського був релокований до Кривого Рогу, де працював останні 10 років.

Тепер заклад приєднають до Криворізького національного університету, а після деокупації Донецька він зможе знову відновити роботу в рідному місті.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here