У Дніпрі продовжують виконувати ремонти у будинках ОСББ та ЖБК

0
36

У Дніпрі продовжують виконувати ремонти за аварійними видами робіт у будинках ОСББ та ЖБК. Проєкти втілюють за муніципальною програмою співфінансування. Згідно з нею співвласники багатоквартирних будинків мають можливість проводити ремонти за фінансової підтримки міської ради (25% від вартості робіт сплачують мешканці та 75% — міський бюджет). У будинку ОСББ по просп. Слобожанський, 77 за такою програмою відремонтували м’яку покрівлю.

«Це одне з об’єднань, яке подавало заявку на участь у програмі співфінансування за ремонтними роботами аварійного характеру, а саме покрівлі. У минулих роках у цьому будинку теж проводилися ремонти за програмою і таким чином мешканці розуміють, що зберігаються етапність, плановість робіт. І попри нинішні складні часи люди взяли участь у програмі і профінансували частину ремонту, а решту — коштом міського бюджету. Загалом спостерігаємо позитивну тенденцію, коли більшає кількість об’єднань, які наважуються на такі інвестиції у свої будинки. Найкраща мотивація для співвласників — результат», — підкреслив начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

Мешканка згаданого будинку Оксана Кисла розповіла: «Від самого початку створення об’єднання ми почали активно брати участь у різних міських програмах щодо проведення ремонтів, зокрема і співфінансуванні. Так у під’їздах будинку замінені вікна, електрика тощо. Такі проєкти є вкрай важливими, оскільки ремонти вартісні і власними силами ми б не реалізували їх».

Іще одна мешканка будинку Надія Комісарова радіє відремонтованій покрівлі. «З дахом у нас вже тривалий час були проблеми. Він протікав. Як тільки піде дощ, уся вода текла по стінах. Коли ще були на балансі КЖЕПу, косметично нам покрівлю ремонтували, але результату це не дало. Вже коли створили ОСББ, то у будинку почалися гарні зміни, поступово ремонти почали проводити. От і нині маємо вже цілком відремонтовану покрівлю», — додала жінка.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here