У Дніпрі пройшов всеукраїнський чемпіонат з воркауту серед аматорів

0
12


У Дніпрі сьогодні в спортивній залі університету ім. Альфреда Нобеля пройшов чемпіонат України з воркауту 2024 — стрітліфтинг, воркаут рекорди та воркаут батли серед аматорів. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”.

Змагання проходили в рамках щорічного фестивалю здорового способу життя «Mix Battle Fest». Зібрав фестиваль більше сотні учасників. Дніпрянці Евеліні 9 років. У своїй категорії вона — переможниця з віджимань на брусах. Дівчинка каже, що починалося все з дворових турніків. Батьки підтримали свою дитину, побачивши хист, та почали розвивати її у цьому види спорту.

Аби стати успішним в цьому виді спорту потрібно мати мотивацію та сильне бажання. Так вважає тренер Евеліни Олександр. Хлопець займається воркаутом 5 років, три з них — тренує. Як приклад для своїх учнів — узяв теж участь у змаганнях й став чемпіоном, хоча і не очкікував.

За його словами, він почав готуватися до змагань за місяць. Вважає, що були хлопці сильніші за нього, але дуже радий цій перемозі, оскільки перше місце дає можливість у подальших чемпіонатах змагатися з професіоналами.

«Головна мета змагань — залучити якомога більше молоді до здорового способу життя. Ми прагнемо, щоб спортсмени отримували визнання за свої результати», — поділився заступник директора департаменту – начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов.

На чемпіонат України серед аматорів відбір пройдуть лише ті атлети, які відповідатимуть рівню від 3 дорослого розряду до Кандидата у майстри спорту.

«Переможці та призери чемпіонату України з воркауту серед аматорів отримають допуск до змагань серед професіоналів. Федерація воркауту України присвятила цей чемпіонат Героям-захисникам України: Владиславу Вороніну з позивним «Вудсток» та Андрію Гусаку з позивним «Лицар» – бійцям 47 ОМБр «Маґура» Збройних сил України. Вони загинули, захищаючи нашу країну від російських окупантів. Андрій, наприклад, традиційно виступав на воркаут-змаганнях України. Обидва — спортсмени. До того ж, вони закінчували цей університет, тому місце проведення — символічне. Ми хочемо, щоб молоде покоління зростало на прикладі героїв сьогодення», — прокоментував Гауранітай Шуліка, представник Громадської організації «Стріт воркаут України».

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here