У Дніпрі просять центральні органи влади відмінити акциз на вантажівки для армії

0
30

Під час війни авто можна ввозити в Україну без плати за розмитнення, але це діє не для всіх.

5 квітня президент Володимир Зеленський підписав закон про практично повне звільнення на час війни імпорту від податків та зборів. Про це йдеться у картці законопроекту про зміни до Податкового кодексу на сайті ВР.

Закон уже опублікований в офіційному виданні «Голос України» та набув чинності.

Нагадаємо, з 1 квітня розмитнення авто на час воєнного стану буде безкоштовним для українців.

Також, за словами одного з авторів законопроекту нардепа Ярослава Железняка, великий бізнес зможе скористатися спрощеною системою оподаткування та сплачувати єдиний податок. Для цього ліміт річного доходу підвищили з 10 млн. грн. до 10 млрд. грн., а обмеження за кількістю працівників прибрали. Податок становитиме 2% від обороту незалежно від виду діяльності (за винятком торгівлі підакцизними товарами та роботи грального бізнесу). Але бізнес перевірятимуть на можливість розрахуватися карткою, а не готівкою.

При цьому керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан просить скасувати акциз на ввезення вантажівок для потреб армії.

«Потрібні бортові вантажівки, тягачі, підйомники багато. Армія має рухатися, це живий організм. Скасуйте акциз на ввезення вантажівок для потреб армії. Він ще діє без винятків. Це в середньому 20 тис. євро на одну вантажівку. Куплю одразу сотню!», — написав у соцмережі Геннадій Корбан.

Джерело: dengi.informator.ua

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here