У Дніпрі створили додаткові мобільні групи, щоб контролювати водіїв

0
9


Відпрацювання поліцейських груп спрямоване на безумовне дотримання водіями правил дорожнього руху, попередження ДТП та посилення контролю за поведінкою дітей на вулично-дорожній мережі. Про це повідомили у поліції Дніпропетровської області.

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Дніпропетровського районного управління поліції та поліцейські управління патрульної поліції в Дніпропетровській області проводять відпрацювання на території Дніпровської оперативної зони.

Задля недопущення порушень правил дорожнього руху та попередження дорожньо-транспортних пригод, патрулі сконцентровані на аварійно небезпечних ділянках доріг, автомагістралях та розв’язках з найбільш інтенсивним рухом транспорту, а також в місцях, де відмічалася найбільша інтенсивність руху транспорту та пішоходів.

Заходи націлені на виявлення та припинення основних причин дорожньо-транспортних пригод – керування транспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, порушення правил переїзду перехресть, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення правил переїзду через залізничні переїзди, перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів, порушення ПДР пішоходами, а також порушення правил проїзду пішохідних переходів.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here