У Дніпрі тестують нову систему оповіщення про загрози

0
38


Декілька хвилин тому мешканцям міста на телефони прийшло оповіщення зі специфічною музикою, що багатьох налякало. Інформуємо, що на даний момент все добре. Так відбувається тестування нової системи оповіщення про загрози від ДСНС за допомогою операторів мобільного зв’язку Київстар, Vodafone та lifecell, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на Державну службу надзвичайних ситуацій.

Нова система оперативного інформування працюватиме завдяки технології Cell Broadcast, яка має значні переваги над SMS-інформуванням: швидше отримання сповіщень, гнучкість у виборі локацій для інформування, наявність звукового сигналу навіть якщо звук на смартфоні абонента вимкнено.

Нова система оперативного інформування використовує технологію Cell Broadcast, яка має значні переваги над SMS-інформуванням:

повідомлення передаються набагато швидше;
повідомлення надходитимуть абонентам мобільних операторів, які перебувають у радіусі дії обраних базових станцій мобільного зв’язку. Тобто ДСНС може відправляти інформацію жителям конкретного населеного пункту, області або по всій Україні, в залежності від ситуації;
звуковий сигнал про надходження повідомлення буде навіть у тому випадку, якщо звук на телефоні вимкнений, щоб на сповіщення обов’язково звернули увагу та реагували відповідно до інструкцій та порад щодо дій у різних загрозах.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here