У Дніпрі відкрили нові Пункти незламності – в метро та центрах соцзахисту

0
30


У Дніпрі продовжують облаштовувати Пункти незламності. Додатково до тих, що вже є на базі районних адміністрацій та 40-ка шкіл, відкрили у метро та закладах соціального захисту.

Пункти незламності запрацювали за адресою: вул. Курчатова, 8 (територія управління Дніпровського метрополітену) та на станціях метро: «Вокзальна», «Метробудівників», «Металургів», «просп. Свободи», «Покровська».

За словами заступника начальника виробничо-технічного відділу Дніпровського метрополітену Миколи Українця, усюди є генератори. Пункт незламності в управлінні метрополітену у разі блекауту працюватиме цілодобово, а на станціях метро — завжди цілодобово.

Водночас начальник служби охорони та пожежної безпеки Сергій Корованенко розповів:

«У Пункті незламності на території управління метрополітену можна зігрітися, отримати кип’яток, випити чаю, води, скористатися інтернетом, зарядити телефони, гаджети. За необхідності, отримати ще й домедичну допомогу».

Зі слів начальниці станції метро «Вокзальна» Ганни Ткаченко, у пункті на згаданій станції теж безперешкодно усі охочі можуть зігрітися, підзарядити телефони, випити чаю. Є інтернет, медичні засоби.

Пункти незламності ще додатково облаштували й за двома адресами Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування на лівому та правому березі міста.

«Тут є генератори, а отже забезпечені електрикою у разі її відсутності. Сюди можуть прийти як підопічні нашого центру, так й інші містяни. Зарядити гаджети, зробити чай, підігріти їжу — всім цим можна скористатися», — підкреслила директорка Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування Ольга Мешко.

Підопічна терцентру Олена Назаренко розповідає: «Дуже добре, що відкрили тут такий пункт. Нещодавно була в такій ситуації, коли не було світла і геть розрядився телефон. Прийшла до терцентру і дізналася, що тут все можна підзарядити. Привітно зустріли, зігрілася, чаєм напоїли. Розповідаю й своїм сусідам та знайомим про таке місце, де є світло!».

Пункти незламності закладів соціального захисту:

1. Відділення щодо надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів (вул. Лоцманська, 22-А);

2. Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра» (вул. Тополина, 33);

3. Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Обійми» (вул. Тверська, 41);

4. Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок»

(вул. Янтарна, 45).

5. Дніпровський міський терцентр по Шевченківському району (вул. Панікахи, 95);

6. Дніпровський міський терцентр по Індустріальному району (вул. Осіння, 11-Б);

Пункти обігріву для населення:

1. Центр соціальних служб по Новокодацькому району (вул. Новоорловська, 2/92);

2. Відділ територіального центру в Чечелівському районі (вул. Романа Шухевича, 28/32);

3. Відділ територіально центру в Самарському районі (вул. Іларіонівська, 2).

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here