У Дніпрі відновили 90% будинків, пошкоджених ракетами у вересні

0
36


Внаслідок ракетних ударів, які росія завдала по Дніпру 29 та 30 вересня, у місті були пошкоджені десятки будинків. Комунальники продовжують їх відновлювати. Про це повідомляє пресслужба міськради Дніпра.

У КП «Жилсервіс-5» нарахували 68 будинків, де вибухами пошкодило півтисячі квадратних метрів вікон. На сьогоднішній день повністю відновлено 90% будинків.

Як розповів головний інженер КП «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко, після ворожих атак комунальники обстежили кожну квартиру в постраждалих будинках. Якщо у вікнах не було пошкоджено раму, скло змінюють відразу ж. Усі роботи намагаються виконати максимально оперативно, щоб холод не проникав у приміщення.

“Ті люди, які оперативно впускали наших працівників зробити виміри – у них вікна замінили швидше, а ті квартири, звідки люди поїхали, там уже ми погоджували, коли і як зможемо зробити виміри та коли зможемо встановити нові вікна. Тому процес трохи може затягуватись. До того ж більшість часу витрачається саме на виготовлення вікон, але зі свого боку намагаємося зробити все, щоб прискорити цю процедуру і люди могли комфортно почуватися у своїх квартирах. Усі роботи проводимо за рахунок міського бюджету”, – наголосив він.

Жителька одного з пошкоджених будинків Людмила Коваленко розповіла, що у будівлі постраждали 18 дерев’яних вікон та 34 металопластикові. Вибило вікно й у її квартирі також. На момент вибуху 29 вересня вона готувала вечерю.

“Відчула, що мене щось ударило під лопатку, обернулася і побачила, що з мого вікна летить скло. Але я не постраждала. Дуже вдячна комунальникам, які наступного дня оперативно замінили скло у моєму вікні. Вони прийшли вранці, зробили всі необхідні виміри і через деякий час я вже мала скло”, – поділилася дніпрянка.

Швидко замінили вікно й Людмилі Маламуж.

«Вранці після вибуху приїхали комунальні служби, зробили необхідні обстеження та виміри і за деякий час, коли всі необхідні матеріали для заміни виготовили, мені першою в нашому будинку встановили вікна», – розповіла вона.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here