У Дніпрі закриють всі “пункти незламності”

0
62


У Дніпрі закриють всі “пункти незламності”. Про це стало відомо з протоколу засідання комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій Дніпровської міської ради.

Згідно до рішення, яке прийняли члени комісії, у місті з 29 березня закриють всі “пункти незламності”. Зазначається, що через низький попит у населення та у зв’язку з поліпшенням ситуації з енергопостачанням, їх переведуть в режим “очікування”. Тобто вони не працюватимуть, але якщо така потреба буде, то протягом двох годин вони знову відкриють свої двері для відвідувачів.

Усього в Дніпрі працювало майже 90 “пунктів незламності”, які відкрили місцеві органи самоврядування.

Нагадаємо, “пункти незламності” відкрилися в листопаді, коли після масових ракетних атак на енергосистему України, в місті почалися тривалі відключення світла. За зиму в Дніпрі було декілька блекаутів, під час яких містяни могли зарядити телефони або зігрітися в закладах освіти чи адмінбудівлях.

Раніше в сквері “Прибережний” відкрили “юрту незламності”, яку облаштували представники казахської діаспори. Це не тільки місце, де люди можуть підзарядитися та зігрітися, а й культурний простір. В юрті проводять івенти для дітей та молоді.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here