У Дніпровському метрополітені поновлюють оплату проїзду

0
21

Від 1 червня 2022 року у дніпровському метро повертають оплату проїзду. Тариф незмінний – 8 гривень. Перевезення пасажирів здійснюється з 5:36 до 21:05. За словами технічного директора КП «Дніпровський метрополітен» ДМР Тараса Шевченка, відсутність оплати проїзду призвела до проблем з закупівлею необхідних витратних матеріалів для забезпечення стабільної роботи підземки.

«Першого дня військової агресії російської федерації міська влада Дніпра ухвалила рішення про безкоштовне перевезення пасажирів у метрополітені з 25 лютого 2022 року. Адже на той час станції метрополітену використовувались здебільшого для евакуації населення та як укриття під час повітряних тривог. Інколи одночасно на станціях перебували понад 1 200 осіб. Але ми розуміємо, що повна відсутність оплати не покриває наші витрати на закупівлю необхідних матеріалів, аби підтримувати життєдіяльність метрополітену», – зазначив Тарас Шевченко.

Він також додав, що метрополітен продовжить цілодобово працювати як укриття. Тож під час повітряної тривоги вхід до станцій буде вільним для всіх громадян через спеціальний коридор, без турнікетів.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here